+48 691 740 837

Tania laweta Wrocław

24 h / 7 dni w tygodniu

Tania laweta Wrocław

24 h / 7 dni w tygodniu

Tania laweta Wrocław - holowanie i transport aut, pomoc drogowa

Koncentrując się na dostosowaniu naszej oferty do coraz większych potrzeb naszych klientów, z jakimi mamy na co dzień do czynienia, zdecydowaliśmy się na zakup nowoczesnej i profesjonalnej lawety, dzięki której możemy świadczyć usługi szeroko pojętej pomocy drogowej. Nasza laweta służy do transportu niesprawnych pojazdów, również tych o większych rozmiarach, które należy przetransportować z jednego miejsca na drugie. Nie straszne są nam niesprzyjające warunki pogodowe, nasza ekipa zawsze miło i z uśmiechem podchodzi do każdego nawet najbardziej zdenerwowanego klienta.

Zajmujemy się holowaniem aut osobowych, suv-ów, aut dostawczych, skuterów, motocyki, quadów i przyczep. Zapewniamy szybkie i tanie holowanie z wykorzystaniem przystosowanej do tego lawety. Z nami możesz mieć pewność, że transport Twojego pojazdu będzie się odbywał zgodnie z z przepisami i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasz wykwalfikowany personel odpowiednio zabezpieczy transportowany pojazd. Mamy doświadczenie w transporcie wielu różnych typów pojazdów. Z naszych usług korzystają także właściciele aut zabytkowych.

Jeśli poszukujesz lawety do przewozu samochodu – Skontaktuj się z nami! Zajmiemy się transportem Twojego pojazdu w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce.

Nowy Fiat Ducato 3.0 180KM z gwarancją i pełnym pakietem ubezpieczeń

 • 3 osobowa kabina
 • zabudowa ALU
 • CB Radio
 • Klimatyzacja
 • Tempomat
 • wzmocnione zawieszenie – poduszki pneumatyczne
 • Komplet trzypunktowych pasów transportowych
 • Viatoll do jazdy z lawetą

Cennik laweta na terenie Wrocławia

 • Auta osobowe – 150 – 200 zł
 • Auta typu suv, busy – od 200 zł
 • Cennik wynajmu lawety z kierowcą poza obrębem Wrocławia – cena ustalana indywidualnie
tania laweta Wrocław
tania laweta Wrocław

Autoholowanie, laweta Wrocław

Zadzwoń do nas także jeśli potrzebujesz sprowadzić uszkodzone lub nowe auto zza granicy kraju. Usługę autoholowania wykonujemy między innymi po kolizjach oraz wypadkach, również dla samochodów sprowadzanych z zagranicy, które nie mogą poruszać się po polskich drogach. Zajmujemy się także transportem aut niesprawnych, uszkodzonych, po zalaniu czy po pożarze. Jesteśmy dostępni także w innych sytuacjach, zawsze wtedy, gdy konieczne jest szybkie i sprawne przetransportowanie pojazdu.

Autolaweta wynajem

AutoLaweta to komfortowy i najwygodniejszy sposób na przetransportowanie uszkodzonego lub niedopuszczonego do ruchu auta bez pomocy osób trzecich. Każda osoba która posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów kategorii „B” może wypożyczyć naszą AutoLawetę. Średnie spalanie to od 8.5 do 10 litrów na 100 km, w zależności od wagi załadowanego auta. W naszej ofercie ceny podane są wraz z pasami montażowymi oraz bez limitu kilometrów

Cennik wynajmu autolawety Wrocław

Wynajem 24h bez limitu km – 300zł
24h z limitem 800km – 250zl

Krótsze lub dłuższe wynajmy – ceny do ustalenia